Публічна інформація


Система закупівель

Дзеркало торгів

Дзеркало планів


Доступ до публічної інформації

Законодавча база

Аналітична довідка

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства звітує про роботу, в 2023 році, з зверненнями громадян, запитами на доступ до публічної інформації та адвокатськими запитами.

З 01.01.2023 по 01.06.2023 на адресу Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації надійшли:

  • Одне депутатське звернення, яке було розглянуте відповідно до чинного законодавства України та в межах компетенції Департаменту підготовлено відповідь у встановлені законодавством  строки.
  • Один запит на доступ до інформації. Запит розглянуто у відповідності до Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про інформацію». Підготовлено вичерпну відповідь у визначені законодавством строки.
  • Один адвокатський запит. Запит адвоката опрацьовано в межах компетенції департаменту та відповідно до Закону України  «Про доступ до публічної інформації». Відповідь підготовлено в межах Департаменту та направлено запитувачу у визначені законом строки.